30 lat minęło…

      Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane „BORSKI” zostało założone w 1988 roku przez Stanisława Borskiego. W zmieniającej się rzczywistości powstało ono w wyniku zapotrzebowanie na świadczenie usług dotyczących budowy nowych i modernizacji isntniejących sieci gazowych, ciepłowniczych oraz wodno-kanalizacyjnych. 

      W tamtych czasach zminiające się realia i wzrost wymogów bezpieczeństwa korzystania z sieci dosyłowych gazowych, wodociągowych i wodno – kanalizacyjnych dało początek konieczności modernizacji pozwalających na wprowadzenie najnowszych technologii dostosowanych do potrzeb użytkowników, inwestorów jak
również firm odpowiedzialnych za dostarczenie mediów na wysokim poziomie jakościowym. 

      P.I.B. BORSKI od samego poczatku istnienia rozpoczął doskonalnie jakości wykonywanych usług, opierając się na najnowszych technologiach i materiałach zgodnych z najwyższymi standardami światowymi i dłogoletnim bezpiecznym użytkowaniem. Od samego początku firma postawiła na jakość i solidność.  Zbierane doświadczenie  i wykonywane prace zlecone przez ponad 30 lat zaowocowało w efekcie zespołem klikunastu specjalistów realizującym  nawet najbardziej złożone i duże projekty. 

        W miarę realizacji coraz większych projektów baza sprzętowa została dostosowana do wysokich standardów pozwalających na realizację inwestycji na najwyższym poziomie zgodnie z oczekiwaniami inwestorów a materiały używane do realizacji spełniaja najwyższe parametry jakościowe.

 

 Powrót